Draugai
ZOOShop
Bambina
Medinis arkliukas
Zemuogiu pievele


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hostingas Serveriai.lt

Dedikuoti.lt serveriai

Profesionalus hostingasApmokėjimas už prekes, apmokėjimo būdai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti trimis būdais: tai tiesioginiu banko pavedimu, per saugų atsiskaitymų partnerį Paysera.lt, ir sumokant grynais pinigais, prekių atsiėmimo metu, daugiau informacijos apie atsiskaitymo būdus rasite žemiau. Norime jus informuoti, kad už prekes mokate ne pačioje www.greenbabydream.eu internetinėje parduotuvėje, už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik jūs. Mokėdami kreditine kortele, Jūs irgi nepaliekate duomenų mums, nes esate nukreipiamas atlikti mokėjimo operacijas į sertifikuotų paslaugos teikėjų saugų serverį, taigi www.greenbabydream.eu Jūsų slapta informacija neprieinama. Abiem nukreipimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir saugus kodavimas. Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.

Atsiskaitymas banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per vieną kalendorinę dieną, atliekant tarptautinį pavedimą per tris kalendorines dienas. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

  • Sąskaitos Savininkas: Giedrius Tamošaitis
  • Sąskaitos Numeris: LT667300010141039584
  • Banko Pavadinimas: AB Swedbank

Atsiskaitymas grynais pinigais atsiimant prekes patiems, Kaune

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, atsiskaityti už prekes galėsite ne užsakymo metu, o sumokant grynais pinigais prekių pristatymo metu Kaune. Prekes atsiimti patiems galima kasdien, iš anksto sutarus laiką, tel. +37068600366.  Dėmesio! Prekių atsiėmimo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Atsiskaitymas per įmokų surinkimo sistemą Paysera.lt

Paslauga, skirta el. parduotuvėms ir dideliems interneto portalams, norintiems surinkti mokėjimus iš klientų. Paysera.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais: DNB bankas, Swedbank, Citadele, Danske bankas, SEB bankas, Ūkio bankas, Nordea, Šialių bankas, taigi Jūs galite atsiskaityti per Paysera.lt jei esate nors vieno išvardyto banko klientas. Daugiau informacijos apie www.paysera.lt.

Paysera.lt kokybės ženklas:

  • Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.
  • Matydami šį ženklą mūsų internetinėje parduotuvėje būkite tikri – čia apmokėjimai už prekes ir paslaugas vykdomi per Paysera.lt sistemą, todėl rasite Jums tinkamiausią ir patogiausią apmokėjimo būdą.
  • Prieš pradedant teikti paslaugas pardavėjams, Paysera.lt kruopščiai patikrina pardavėjo sukurtą projektą, teikiamas paslaugas, internetinės svetainės funkcionalumą. Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę tiek pardavėjams, tiek ir jų klientams, Paysera.lt sukūrė tokį kokybės ženklą, kuris informuos Jus apie svetainės patikrinimo statusą.
  • Pamatę kokybės ženklą pardavėjo svetainėje taip pat žinokite, kad jį nuspaudę pateksite į Paysera.lt sistemą, kurioje rasite pardavėjo kontaktinius duomenis, trumpą paslaugų aprašymą bei pardavėjo reitingo koeficientą.

Tęsti

© 2012-2017 Visos teisės saugomos © 2012 www.greenbabydream.eu. Sprendimas TinySolutions
www.greenbabydream.eu - ekologiški rūbai ir aksesuarai kūdikiams ir vaikams