Draugai
ZOOShop
Bambina
Medinis arkliukas
Zemuogiu pievele


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hostingas Serveriai.lt

Dedikuoti.lt serveriai

Profesionalus hostingasPrekių pristatymas

Užsakę prekes mūsų e-parduotuvėje, galite pasirinkti sau patogų prekių pristatymo būdą. Prekes siunčiame visoje Lietuvoje. Pagal jūsų pasirinkimą, prekes galime pristatyti į namus/ofisą per kurjerius, galite jas atsiimti artimiausiame Lietuvos Pašto skyriuje, arba atsiimti jas nemokamai Kaune (kasdien) iš anksto sutarus.  Norint įvykdyti Jūsų užsakymą, reikalingas minimalus laikotarpis užsakymo sukomplektavimui ir išsiuntimui. Prekes per kurjerius išsiunčiame tą pačią dieną, kai banke užskaitomas apmokėjimas (iki ~ 13.00). Siunčiant prekes paštu, pristatymas trunka 2-3 darbo dienas.

Sąskaitas prašome apmokėti per 1 darbo dieną nuo išrašymo datos. Informuojame, kad suformuotas ir neapmokėtas užsakymas negarantuoja prekės rezervavimo e-parduotuvės sistemoje ir pasibaigus nustatytam apmokėjimo terminui bus anuliuotas.

  • atsiskaitymo grynais paslauga galioja tik atsiimant prekes patiems Kaune (atsiskaitymo grynais paslauga per kurjerius - negalima).

Gavus prekę, maloniai prašome pranešti Jums patogiu būdu mūsų operatoriams, kad prekes gavote (žr. kontaktai). Nepranešus per 14 dienų po prekių išsiuntimo apie prekių gavimą/negavimą, užsakymo būsena sistemoje automatiškai bus pakeista į pristatytą.

Išsiuntus siuntą, apie tai mes Jus informuosime elektroniniu paštu. Jūsų užsakymo būsena bus pakeista į Išsiųsta.

  • Svarbu!  Jeigu kokybiška prekė grąžinama ne dėl pardavėjo kaltės, pardavėjas iš grąžintinos pirkėjui sumos (už prekę) išskaito visas su šiuo neįvykusiu pirkimo-pardavimo sandoriu susijusias sąnaudas: (t.y. banko kaštai, paysera surinkimo mokestis, kurjerio-pašto paslaugos).

 Užsakius prekių daugiau nei už 58 Eur* pristatymas NEMOKAMAS.

*Jei perkama daugiau nei viena prekė, tarp kurių yra ir akcijinė (-ės) prekė (-ės), akcijinei prekei    (-ėms) skaičiuojama suma jau su nuolaida.
Užsakius prekių už mažesnę nei 58Eur sumą, pristatymo kaina būtų tokia:

 


 

Pristatymo būdas

Terminas

Kaina

Prekių pasiėmimas sutartoje vietoje Kaune.

Vilniuje pagal galimybes (tartis atskirai).

Pagal susitarimą

0.00 Lt

Į artimiausią pašto skyrių

Pasirenkant pristatymą Lietuvos paštu, būtina nurodyti tikslų pristatymo adresą bei pašto indeksą. Pristatymas į Kuršių Neriją derinamas atskirai.

1-3 d.d.

1.50-3€

Pristatymas į namus/ofisą (per kurjerį)

Prekės pristatomos į namus ar į darbovietę skubių siuntų tarnybos pagalba. Nurodžius šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite adresą, kuriuo kurjeris gali pristatyti siuntą darbo metu (nuo 8:00 iki 18:00), bei telefono numerį, kad galėtų sutarti dėl tinkamo Jums pristatymo laiko. Pristatymas į Kuršių Neriją derinamas atskirai.

1-2 d.d.

2.85€

Pristatymas į Europos sąjungos šalis*

10 d.d.

*

Pristatymas į šalis už ES ribų**

12 d.d.

**

*Prekės pristatomos ir už Lietuvos ribų. Tarifai į užsienį (ES valstybes nares):
iki 0,5 kg. - 4.35€/15 Lt
Sunkesnis kaip 0,5 kg, iki 2kg. - 10€/35 Lt
Sunkesnis kaip 2 kg, iki 5 kg. - 22€/75 Lt

**Į kitas valstybes:
iki 0,5 kg. - 23 Lt
Sunkesnis kaip 0,5 kg, iki 2 kg. - 11.58€/40 Lt
Sunkesnis kaip 2 kg, iki 5 kg. - 30€/103Lt
 

Prekės pristatymo metu patikrinkite prekės siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, pažymėkite tai siuntos važtaraštyje, bei surašykite laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu, jei neteisingai įvedėte pristatymo adresą.

Užsakymo apmokėjimas:

Visų pirkinių apmokėjimas mūsų parduotuvėje vykdomas kreditine kortele, banko pavedimu, pašto perlaida ar kitais apmokėjimo būdais nurodytais pirkimo metu. Patvirtinę užsakymą, informaciją apie apmokėjimą išsiųsime elektroniniu paštu.


Prekių grąžinimas:

 Prieš pradedant naudoti  prekę, prašome patikrinti ar ji kokybiška. Panaudotų prekių mes nepriimame ir nekeičiame dėl paprasčiausios higienos laikymosi. Jei atsitiktų taip, jog mūsų prekė nekokybiška, mes ją pakeisime nauja, su sąlyga jog ji bus nenaudota ir jei Jūs pristatysite mums kokybišką prekę. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Prašome atkreipti dėmesį, kad išoriškai Prekes privalote apžiūrėti dar kurjeriui esant (ir įsitikinti kad nepažeista pakuotė), jei radote defektų, apie tai padarykite įrašą pristatymo lape.


Remiantis valstybiniu "Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumų" 18 punktu: "Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti pinigus dėl šių taisyklių 1p. nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus šias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus, vyriškus, berniukų, moteriškus ar mergaičių apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius, pižamas ir panašius dirbinius, liemenėles, juosmenis, korsetus ir panašius dirbinius, patalynės reikmenis,žaislus."

 


Tęsti

© 2012-2017 Visos teisės saugomos © 2012 www.greenbabydream.eu. Sprendimas TinySolutions
www.greenbabydream.eu - ekologiški rūbai ir aksesuarai kūdikiams ir vaikams